| Prijs | $150.00-$300.00 |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-503 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 reeksen per maand |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | $150.00-$300.00 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 reeksen per maand |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Typische toepassing | Vloeistofniveau -meting | Digitale Output | RS485,232 |
| Analoge uitgang | 2-draads 4 ~ 20mA / 250Ω belasting, 4-draads 4 ~ 20mA / 510Ω belasting | Sondemateriaal | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel) |
| Meetbereik | 020M | Voeding | 24Vdc |
| Verwerkingsdruk | -0.02-0.1mpa | Grootte van de installatie | Draad of Flens |
4-20MA RS485 Lange Afstand Ultrasone Waterniveau Meter Sensor Zender
NYCSUL-503 Ultrasone Niveautransmitter
De geïntegreerde ultrasone vloeistofniveaumeter is een goedkoop meetinstrument voor het meten van vloeistoffen, slurries en vaste stoffen op industriële locaties. Een groot aantal toepassingen in de waterbehandeling, gemeentelijke, chemische en machinebouw industrieën
Ultrasone Niveautransmitter Technische Parameters
| Kenmerken | Geïntegreerd |
| Bereik | 5m, 10m, 15m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m |
| Meetnauwkeurigheid | 0,5%~1,0% |
| Resolutie | 3 mm of 0,1% (wat groter is) |
| Weergave | Chinees LCD of Engels LCD |
| Analoge Uitgang | 2 draads 4 ~ 20mA / 25Ω belasting, 4 draads 4 ~ 20mA / 510Ω belasting |
| Digitale Uitgang | Optioneel 485, 232 |
| Relaisuitgang | Optioneel 2 sets van AC 250V / 5A of DC 30V / 5A |
| Voeding | Standaard 24VDC, optioneel 220V AC + 15% 50HZ |
| Omgevingstemperatuur | Displayinstrument -20 ~ + 60 ℃, sonde -20 ~ + 80 ℃ |
| Beschermingsklasse | Displayinstrument IP65, sonde IP68 |
| Sondekabel | Nee |
| Installatieafmetingen | Schroefdraad of flens |
Ultrasone Niveautransmitter Installatiehandleiding



