| Prijs | $129.00-$300.00 |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-502 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-502 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | $129.00-$300.00 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Meetbereik | 20m | Meetnauwkeurigheid | 0,25%FS tot 0,5%FS |
| Sollicitatie | Niveaumeting van zuur, olie, diesel, water Vloeistof- of vaste stof | Voeding | 24VDC of 220VAC, 12VDC voeding kan worden aangepast |
| Verwerkingsdruk | Normale druk | Weergave | LCD-scherm |
| Materiaal van de schaal | Polypropyleen/aluminium | Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
Onderhoudsvrije niveaumeting Ultrasone niveausmitter voor slib
Waterdichte ultrasone brandstofniveau sensoren worden gebruikt in een breed scala van toepassingen om de locatie van het niveau in een proces te detecteren.
Waterdichte ultrasone brandstofniveau sensoren worden gebruikt in een breed scala van toepassingen om de locatie van het niveau in een proces of opslagvat te detecteren.Deze schakelaars kunnen worden gebruikt in vrijwel elke vloeistofEr is een compleet aanbod aan materialen en montageconfiguraties beschikbaar om aan uw toepassingsbehoeften te voldoen.
Technische parameters van de ultrasoonniveauzender
| Bereik | 0 ~ 15 m |
| Blind | 0.3 m |
| Precies (in de lucht) | 0.25% (volledige schaal) |
| Display resolutie | 0.01m |
| Stroomopbrengst |
4 ~ 20 ma,1 ~ 5 v 1 ~ 10 v, RS485 3-richtings NPN (kan worden geconfigureerd op PP-impulsuitgang) Tweerichtingsrelais (AC: 5 a 250 v DC: 10 a 24 v) |
| Uitvoerresolutie | 00,03% van het werkelijke bereik |
| Temperatuurbereik | -40... +70 graden Celsius. |
| Uitgang van de relais | Boven- en onderbesturing |
| Stroomvoorziening | 12 tot en met 24 VDC of 220 Vac |
| Parameterinstellingen | 3 filtenknoppen |
| Temperatuurcompensatie | Full Range Auto |
| Instrumentenmateriaal | ABS-technische kunststoffen |
| Installatie | Flanken of beugels |
| Hoek van de geluidsstraal | 8o (3 dB) |
| Drukbereik | 0.04Mp speciaal algemeen 0.5Mp |
Ultrasone niveauzenderKenmerken



