| Prijs | $100 to $1100 |
| MOQ | 1 set |
| Tijd om te bezorgen | 5-8 working days |
| Merk | Nuoying JIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion proof certificate |
| ModelNumber | Nycsul-503 |
| Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Brand Name | Nuoying JIAYE | ModelNumber | Nycsul-503 |
| Certification | Explosion proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 reeks | Price | $100 to $1100 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 eenheden per maand |
| Levertijd | 5-8 werkdagen | Verpakkingsdetails | 30cm×25cm×20cm |
| Sondetype | Geïntegreerd | Sondemateriaal | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel) |
| Meetbereik | 020M | Meetnauwkeurigheid | <0,25% (bereik <20 m) |
| Meethoek | 10° | Voeding | 24VDC 、 220VAC |
| Procestemperatuur | (-20-70℃) | Verwerkingsdruk | Normale druk |
| Explosiebestendig | ExiaⅡCT6 Ga | Beschermingsklasse | IP65,IP67 |
NYCSUL Ultrasone Niveautransmitter
NYCSUL Ultrasone Niveautransmitter Productomschrijving
De NYCSUL tweeweg ultrasone niveaumeter is een intelligent contactloos niveau meetinstrument. Het product heeft automatische stroomaanpassing, gain control, temperatuurcompensatie, maakt gebruik van geavanceerde detectie- en rekentechnologie, en heeft de functie van het onderdrukken van interferentiesignalen, waardoor de meetnauwkeurigheid van het instrument fundamenteel wordt verbeterd om de authenticiteit van de meetresultaten te waarborgen. Het product kan breed worden gebruikt voor het meten van het vloeistofniveau van verschillende vloeistoffen, en kan ook worden gebruikt voor afstandsmeting.
NYCSUL Ultrasone Niveautransmitter Technische Parameter
| Typische toepassing | Vloeistofniveau meting |
| Frequentiebereik | 40KHz,100KHz |
| Type sonde | Geïntegreerd |
| Materiaal sonde | PP/PVC/PTFE/304 (optioneel) |
| Meetbereik | 0~20m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25% (bereik<20m) |
| Meethoek | 10° |
| Voeding | 24VDC,220VAC |
| Proces temperatuur | (-20-70℃) |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Flens, Beugel montage (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485... |
| Weergavemodus | Niveau, afstand (lege hoogte) |
| Instelling uitgang | Instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Display | LCD |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen |
| Beschermingsklasse | IP65, IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | ExiaⅡCT6 Ga |
NYCSUL Ultrasone Niveautransmitter Ontwerpkenmerken



