| Prijs | $225.0~$285.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYUHZ-C |
| Verpakkingsdetails | Houten Doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000pcs/pre maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYUHZ-C |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $225.0~$285.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000pcs/pre maand |
| Verpakkingsdetails | Houten Doos | Bereik | 300 tot 6000 mm |
| Voeding | 24Vdc | Werkdruk | ≤ 10 MPa |
| Materiaal | PP | Uitgangssignaal | 4-20mA |
| Temperatuur | -20 ~ 450 ℃ | Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,45 g/cm3 |
Magnetische Vlotter Niveaumeter Hoge Temperatuur Hoge Druk Model Niveaumeter
Magnetische Vlotter Niveaumeter Hoge Temperatuur Hoge Druk Model Niveaumeter Beschrijving:
Magnetische Niveaumeters bieden een duidelijke, heldere indicatie van het vloeistofniveau. Magnetische Niveaumeters zijn hoofdzakelijk ontworpen als alternatief voor glazen niveaumeters. Ze bieden Magnetische Niveaumeters in top-bodem, top en zijmontage constructie met twee soorten indicatiesystemen, namelijk Capsule en Tweekleurige Rollers. Een Magnetische Niveaumeter bestaat uit drie hoofdonderdelen: Vlotterkamer, Vlotter en Indicatiesysteem.
Magnetische Vlotter Niveaumeter Hoge Temperatuur Hoge Druk Model Niveaumeter Parameters:
| Materiaal Vlotterkooi | SS304, SS316, PTFE, PP, PVC, PVDF |
| Max. Hart-op-hart Afstand | 6000 mm, langere lengtes op aanvraag |
| Aansluitflenzen | Volgens DIN of ANSI B16.5 |
| Nominale Druk | |
| Hogere drukclassificaties kunnen ook worden geleverd | |
| Temperatuur van de Vloeistof | 450℃ (Max.) voor SS, 80℃ (Max.) voor PVDF |
| 60℃ (Max.) voor PVC, 50℃ (Max.) voor PP | |
| Soortelijk Gewicht | Min. 0.40g/cm³ |
| Schaal | Gegradueerd in cm, Aluminium of SS304 |
| Meetnauwkeurigheid | +/- 5 mm |
| Explosieveilige markering | Exd II BT6 |
| Beschermingsgraad | IP65/IP67 |
Magnetische Vlotter Niveaumeter Hoge Temperatuur Hoge Druk Model Niveaumeter Kenmerken: