| Prijs | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYCZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m, 0~25m | Voeding | 24Vdc |
| Materiaal | 304, 316L (optioneel) | Procesaansluiting | Flens (optioneel), van een flens voorzien |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -40 ~ 250 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Verwerkingsdruk | Atmosferische druk, -0,1-4 MPa, -1 ~ 40 BAR |
Explosieveilige Magnetostrictieve Niveaumeter Vlotterniveaumeter Niveautransmitter
Magnetostrictieve Vloeistofniveaumeter
van Niveau Meter Bedrijfs Principe
Magnetostrictieve vloeistofniveausensor (hierna te noemen sensor, inclusief standaardtype en vlamdovend type) wordt gebruikt voor continue meting van vloeistofniveau en -interface. Bovendien worden magnetostrictieve vloeistofniveausensoren ook veel gebruikt op diverse gebieden, waaronder industriële meting en controle van vloeistofniveaus in diverse vloeistoftanks zoals aardolie, opslag van chemische grondstoffen, industriële processen, biochemie, geneeskunde, voedingsmiddelen en dranken, tankparkbeheer en ondergrondse opslag van benzinestations, damwaterstanden, reservoirwaterstandbewaking en afvalwaterzuivering, enz.
Magnetostrictieve niveaumeter bestaat uit drie delen: sonde, schakeling en vlotter. Om te meten, genereert de schakeling stroompulsen die langs de magnetostrictieve lijn naar beneden reizen en een cirkelvormig magnetisch veld genereren. Een vlotter is buiten de sonde geplaatst en de vlotter beweegt op en neer langs de sonde met de verandering van het vloeistofniveau. De vlotter genereert tegelijkertijd een magnetisch veld omdat deze is voorzien van een set permanente magneten. Wanneer het huidige magnetische veld het magnetische veld van de vlotter ontmoet, produceert het een "draaiende" of "terugkerende" puls. Het tijdsverschil tussen de "terugkerende" puls en de stroompuls wordt omgezet in pulssignalen om de werkelijke positie van de vlotter te berekenen en het vloeistofniveau te meten.
van Niveau Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofniveau |
| Meetbereik |
Sonde: 0-50~6000mm Kabel: 25m |
| Nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20.4mA |
| Belastingkarakteristieken | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Ω spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40~130 °C, -40~250 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40~80°C |
| Temperatureffect | ±0.5 °C |
| Procesdruk | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Resolutie | ±1mm |
| Responstijd | 0.2 ms |
| Stangmateriaal | 304/316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Lokale weergave | LCD (optioneel) |
| Behuizingsmateriaal | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | Exia IICT6 (optioneel) |
※
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
eisen
van gebruikers! Magnetostrictieve VloeistofNiveau



