| Prijs | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYCZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m, 0~25m | Voeding | 24Vdc |
| Materiaal | PTFE (optioneel) | Procesaansluiting | flens (optioneel) |
| Weergave | LCD-scherm | Bedrijfstemperatuur | -40~80℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Verwerkingsdruk | 1 MPa |
Magnetostrictieve Vloeistofniveau Meter
Vloeistofniveau
meetinstrument
Maglev
meter
Magnetostrictieve
vloeistofniveaumeter
Olie-water
interface
instrument
Niet-hechting - is de minimale oppervlaktespanning in een vast materiaal en hecht niet aan enig materiaal. Niveau Meter Werkings Principe
Wanneer de sensor van de magnetostrictieve niveaumeter werkt, stimuleert het circuitgedeelte van de sensor een puls stroom op de golfgeleiderdraad, en de stroom genereert een puls stroom magnetisch veld rond de golfgeleiderdraad wanneer deze langs de golfgeleiderdraad voortplant. De sensorstaaf van de magnetostrictieve niveaumeter is voorzien van een vlotter, die langs de staaf omhoog en omlaag kan bewegen met de verandering van het vloeistofniveau. Binnen de vlotter bevindt zich een set permanente magneetringen. Wanneer het gepulste stroom magnetisch veld het ring magnetisch veld gegenereerd door de vlotter ontmoet, verandert het magnetisch veld rond de vlotter zodat de golfgeleiderdraad gemaakt van magnetostrictief materiaal een torsiegolfpuls genereert op de positie van de vlotter, die met een vaste snelheid terug langs de golfgeleiderdraad wordt verzonden en gedetecteerd door het detectiemechanisme. Door het tijdsverschil tussen de puls stroom en de torsiegolf te meten, kan de positie van de vlotter nauwkeurig worden bepaald, dat wil zeggen, de positie van het vloeistofniveau. Technische voordelen van de magnetostrictieve niveaumeter: de magnetostrictieve niveaumeter is geschikt voor de meting van het niveau van schone vloeistof met hoge precisie, en de nauwkeurigheid kan 1 mm bereiken. De nauwkeurigheid van het nieuwste product kan 0,1 mm bereiken. Magnetostrictieve niveaumeters kunnen ook worden gebruikt om de grens tussen twee verschillende vloeistoffen te meten. Explosiebestendig ontwerp, geschikt voor gevaarlijke situaties, intelligent elektronisch circuitontwerp kan het volume berekenen; Het enige bewegende deel is de vlotter, dus het onderhoud is zeer laag.
Niet-hechting - is de minimale oppervlaktespanning in een vast materiaal en hecht niet aan enig materiaal. Niveau Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofniveau |
| Meetbereik |
Probe:
0-50~6000mm |
| Nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20.4mA |
| Belastingseigenschappen | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Ω spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40~80 °C, |
| Omgevingstemperatuur | -40~80°C |
| Temperatureffect | ±0.5 °C |
| Procesdruk | - 0.1 ~ 1.0MPa |
| Resolutie | ±1mm |
| Responstijd | 0.2 ms |
| Staafmateriaal | 304 316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Site display | LCD (optioneel) |
| Behuizingsmateriaal | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosiebestendige graad | Exia IICT6 (optioneel) |
※
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
eisen
van gebruikers!
Niet-hechting
-
is
de
minimale
oppervlaktespanning
in
een
vast
materiaal
en
hecht
niet
aan
enig
materiaal.
Niet-toxisch
--
met
fysiologische
inertie,
als
kunstmatige
bloedvaten
en
organen
die
lange
tijd
in
het
lichaam
worden
geïmplanteerd
zonder
nadelige
reacties.
Magnetostrictieve
VloeistofNiveau



