| Prijs | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYCZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~25m | Voeding | 24VDC,220VAC |
| Materiaal | 304, 316L (optioneel) | Nauwkeurigheid | Analoog: 0,3% RS485: 0,1% |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃ |
| Signaaluitgang | Analoog: 4-20 mA Digitaal: RS485 | Onder Niet-detectiezone | 50 mm (aanpasbaar) |
Magnetostrictieve Vloeistofpeil Meter
Magnetostrictieve Vloeistof Peil Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofniveau |
| Meetbereik |
Sonde: 0-50~6000 mm Kabel: 25 m |
| Nauwkeurigheid | ±0,5 mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20,4mA |
| Belastingseigenschappen | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Ω spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40 tot 130 °C, -40 tot 250 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40 tot 80 °C |
| Temperatureffect | ±0,5 °C |
| Procesdruk | - 0,1 ~ 4,0 MPa |
| Resolutie | ±1 mm |
| Responstijd | 0,2 ms |
| Staaf materiaal | 304/316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Lokale weergave | LCD (optioneel) |
| Behuizingsmateriaal | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | Exia IICT6 (optioneel) |
*
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
aan
de
specifieke
eisen



