| Prijs | $255.0~$345.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | Nyuhz-D |
| Verpakkingsdetails | Houten Doos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1500pcs/pre maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nyuhz-D |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | Xi'an, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $255.0~$345.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1500pcs/pre maand |
| Verpakkingsdetails | Houten Doos | Niveauwaaier | 0~0,5...10m |
| Meetmedium | Vloeibaar compatibel met roestvrij staal 304 of 316L | Nauwkeurigheid | ±10mm (±5mm optioneel) |
| Uitvoer | 4-20mA+HART | Levering van stroom | 24Vdc |
| Druk | 1,6 MPa | Temp. | -25 --- 120 ℃ |
Vlekvrye staal 4~20mA Tank Magnetische vloeistofniveau zender
Vlekvrye staal 4~20mA tank Magnetische vloeistofniveauzender Beschrijving:
NYUHZ-D-serie van magnetische zwevende draaicolom niveau meter, gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal materiaal, geschikt voor de vloeistof niveau meting van alle soorten toren, tank,spherische tank- en ketelapparatuurHet hele meetproces met een hoge afdichting, antilekkage, geen blinde vlekken, aantrekkelijke, intuïtieve metingen en een groot meetbereik.Optioneel limiet schakelaar kan het niveau van de bovenste en onderste controle en alarmOptioneel niveau zender kan het niveau signaal omzetten in 4-20mA DC standaard signaal, om lange afstand detectie, instructies, records en controle te bereiken.
Vlekvrye staal 4~20mA Tank Magnetische Liquid Level Transmitter Parameters:
| Metingsmedium | compatibel met 304, 316L, corrosieve materialen en andere vloeistoffen |
| Meetbereik | 200 mm tot 10000 mm |
| Een aanduiding van nauwkeurigheid | ± 10 mm |
| Nominale druk | verschillende drukniveaus |
| Temperatuur vloeistof | -150 ~ 400°C |
| Vloeistofdichtheid | ≥ 0,45 g/cm3 |
| Vloeistofviscositeit | |
| Installatie | zijkant gemonteerd, bovenaan gemonteerd, enz. |
| Verbinding | flenst, draad, schok, enz. |
| Uitgangssignaal | 4 ~ 20 mA of meerdere relaisschakelaars |
Vlekvrye staal 4~20mA tank Magnetische vloeistofniveau-transmitter kenmerken:
1.
het
ontwerp
is
eenvoudig,
compact,
solide
en
betrouwbaar,
lange
levensduur,
en
geen
onderhoudswerkzaamheden
kunnen
lang
in
de
buitenwereld
worden
geïnstalleerd.
2.
het
deel
van
de
meetbuis
en
de
vloeistofspiegelscherm,
de
vloeistofspiegelsender,
de
alarmschakelaar,
de
luchtdruk
volledig
geïsoleerd
zijn;
3.
het
werkdrukbereik
is
breed,
de
druk
van
vacuüm
tot
42
MPa;
4.
het
werktemperatuurbereik
is
breed,
geschikt
voor
-160
tot
450
°C.
5.
wordt
veel
gebruikt
voor
het
meten
van
de
mate
van
sterke
en
zwakke
corrosie,
ontvlambare
en
explosieve,
giftige,
sterk
radioactieve,
geagiteerde
en
modderige
vloeistoffen.
6.
modellen
zijn
alle
optioneel
magnetische
alarmschakelaar
om
automatische
besturing
of
alarm
van
hoog
en
laag
niveau
te
realiseren.
7.
alle
modellen
kunnen
worden
geselecteerd
met
een
zender
van
4-20mADC
om
gecentraliseerde
meting
en
besturing
op
lange
afstand
te
realiseren