| Prijs | $245.0~$365.0 |
| MOQ | 1pc |
| Tijd om te bezorgen | Negotiable |
| Merk | NuoyingJiaye |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an |
| Certification | CE,SIL |
| ModelNumber | NYUHZ-C |
| Verpakkingsdetails | Wondendoos |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 1000pcs per maand |
| Brand Name | NuoyingJiaye | ModelNumber | NYUHZ-C |
| Certification | CE,SIL | Plaats van Oorsprong | Xi'an |
| Minimumordehoeveelheid | 1pc | Price | $245.0~$365.0 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 1000pcs per maand |
| Verpakkingsdetails | Wondendoos | Bereik | 300 tot 6000 mm |
| Voeding | 24Vdc | Werkdruk | ≤ 10 MPa |
| Materiaal | 316SS | Temperatuur | -20 ~ 450 ℃ |
| Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,45 g/cm3 | Cijfer | Industrieel |
NYUHZ-C-serie Niveauge Magnetische flapper Float Niveaumeter
NYUHZ-C-serie Niveauge Magnetische Flapper Float Niveaumeter Beschrijving:
Magnetische niveaumeters zijn vooral ontworpen als alternatief voor glazen niveaumeters.XU KANG biedt magnetische niveaugeometers in top-onder, bovenaf en zijkant gemonteerde constructie met twee soorten indicatorsysteem d.w.z. capsule en bi-color rollers.Float- en indicatorsysteem.
Niveaumeter van de NYUHZ-C-serie Magnetische flapper Float Levelmeter Parameters:
| Float cage materiaal | SS304, SS316, PTFE, PP, PVC, PVDF |
| Max. Centrum tot centrum afstand | 6000 mm, op verzoek grotere lengtes |
| Verbindingsflenzen | Volgens DIN of ANSI B16.5 |
| Nominale druk | Een hogere drukcategorie kan ook worden aangeboden |
| Temperatuur van de vloeistof |
450oC
(max.)
voor
SS,
80oC
(max.)
voor
PVDF 60oC (max.) voor PVC, 50oC (max.) voor PP |
| Specifieke zwaarte | Min. 0,40 g/cm3 |
| Grootte | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| De nauwkeurigheid van de metingen | +/- 5 mm |
| Explosiebestendige markering | BT1 BT2 BT2 BT2 BT3 BT4 |
NYUHZ-C-serie Niveauge Magnetische Flapper Float Niveaumeter Kenmerken:
1. Zeer zichtbare niveausindicatie zonder dat procesvloeistof met het glas in contact komt.
2Alle bouwwerkzaamheden door code-gecertificeerde laswerkers.
3- Float ontworpen en gewogen voor maximale nauwkeurigheid met 75 gram minimale drijvende kracht.
4- Transmitter- en schakelaaropties die zonder onderbreking van het proces kunnen worden geïnstalleerd, aangepast en onderhouden.
5Veilig voor corrosieve, ontvlambare, giftige, hoge temperatuur en hoge druk toepassingen.
6Robuust ontwerp - weinig of geen onderhoud.