| Prijs | $150~$1380/pcs |
| MOQ | 1pcs |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Certification | CE,ATEX,SIL |
| ModelNumber | Nycsul-501 |
| Verpakkingsdetails | Karton, 30cm x 25cm x 20cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 500 PCs/per maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | Nycsul-501 |
| Certification | CE,ATEX,SIL | Plaats van Oorsprong | Xi'an, Shannxi, China |
| Minimumordehoeveelheid | 1pcs | Price | $150~$1380/pcs |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 500 PCs/per maand |
| Levertijd | 7 werkdagen | Verpakkingsdetails | Karton, 30cm x 25cm x 20cm |
| Model | NYCSUL-501 | Procestemperatuur | -20℃~+70℃ |
| Verwerkingsdruk | Normale druk | Procesaansluiting | Draad, Beugelmontage (optioneel) |
| Meetbereik | 0~20m | Signaaluitgang | RS485... |
| Voeding | 220VAC | Uitvoer instellen | bovenste limietinstelling, onderste limietinstelling |
Polypropyleen NYCSUL-501 Ultrasone Niveautransmitter Vloeistofniveaumeting
NYCSUL-501 Ultrasone Niveautransmitter
NYCSUL-501 Ultrasone Niveautransmitter Parameters
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting |
| Frequentiebereik | 40KHz,100KHz |
| Sondetype | Geïntegreerd |
| Sondemateriaal | PVC/304 (optioneel) |
| Meetbereik | 0~20m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25%(Bereik<20m) |
| Meethoek | 10° |
| Voeding | 220VAC |
| Proces temperatuur | -20℃~+70℃ |
| Procesdruk | Normale druk |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, Beugelmontage (optioneel) |
| Signaaluitgang | RS485... |
| Weergavemodus | afstand (lege hoogte) |
| Instelbare uitgang | Instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Weergave | LCD |
| Materiaal behuizing | Polypropyleen |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | ExiaⅡCT6 Ga |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker!



