| Prijs | $558~$1200/pc |
| MOQ | 1 pc |
| Tijd om te bezorgen | 7 working days |
| Merk | NUOYING |
| Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Certification | CE, ATEX, SIL |
| Modelnummer | NYCZ500 |
| Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Brand Name | NUOYING | Modelnummer | NYCZ500 |
| Certification | CE, ATEX, SIL | Plaats van oorsprong | Xi'an, Shaanxi, China |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks | Price | $558~$1200/pc |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Toeleveringsvermogen | 1000 stuks per maand |
| Leveringstermijn | 7 werkdagen | Verpakking | Karton, 40 cm × 30 cm × 30 cm |
| Bereik | 0-5m | Voeding | 24VDC (2 draden, 4 draden), 220VAC |
| Procestemperatuur | -40~+200℃ | Beschermingsklasse | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Procesaansluiting | Draad, flens (optioneel) | Tipe Atenna | Rod Atenna |
| Materiaal van Atenna | 304, 316 (facultatief) | Model | NYCZ500 |
NYCZ500 Magnetostrictieve Niveaumeter voor Vloeistof-vloeistof Interface Meting met Hoge Betrouwbaarheid
NYCZ500 Magnetostrictieve Niveaumeter Werkingsprincipe
Het product bestaat voornamelijk uit een meetstaaf, een elektronische kamer en een contactloze drijvende bal die op de meetstaaf is geschoven. Magnetostrictieve draad (golfgeleiderdraad) is in de meetstaaf geïnstalleerd. De meetstaaf is gemaakt van een niet-magnetische roestvrijstalen buis, die de golfgeleiderdraad zeer goed beschermt.
Wanneer de magnetostrictieve vloeistofniveaumeter werkt, stuurt de pulsgenerator in de elektronische kamer een startpuls uit. Wanneer deze startpuls wordt verzonden in de golfgeleiderdraad, genereert deze een roterend magnetisch veld dat zich in de richting van de golfgeleiderdraad voortbeweegt. Wanneer dit magnetische veld het permanente magnetische veld in de drijvende bal ontmoet, genereert het een magnetostrictief rek-effect, waardoor de golfgeleiderdraad verdraait en een mechanische golf met constante snelheid genereert. Deze mechanische golf plant zich in twee richtingen voort. De mechanische golf die het einde van de meetstaaf bereikt, wordt geabsorbeerd door de demper. De mechanische golf die terug naar de elektronische kamer wordt verzonden, wordt gedetecteerd door het energie-opname mechanisme dat in de elektronische kamer is geïnstalleerd en omgezet in de corresponderende stroompuls. Het energie-opname mechanisme berekent het tijdsverschil tussen de twee pulsen om nauwkeurig de hoogte van het gemeten vloeistofniveau te meten.
NYCZ500 Magnetostrictieve Niveaumeter Ontwerpkenmerken
1. Brede toepasbaarheid: een verscheidenheid aan sondevormen, een verscheidenheid aan procesaansluitingsvormen, een verscheidenheid aan productiematerialen, kan op maat worden ontworpen;
2. Betrouwbaarheid: Aangezien de magnetostrictieve niveaumeter het golfgeleiderprincipe gebruikt, zijn er geen bewegende mechanische delen, dus er is geen wrijving, geen slijtage. De gehele converter is ingesloten in een roestvrijstalen buis, en het meetmedium is contactloos, betrouwbare sensorwerking, lange levensduur.
3. Hoge nauwkeurigheid: Aangezien de magnetostrictieve niveaumeter werkt met golfgeleiderpulsen, wordt de gemeten verplaatsing bepaald door de tijd van de startpuls en de eindpuls te meten, dus de meetnauwkeurigheid is hoog en de resolutie is beter dan 0,01%FS, wat moeilijk te bereiken is met andere sensoren.
NYCZ500 Magnetostrictieve Niveaumeter Technische Parameters
| Model | NYCZ500 |
| Typische toepassing | Vloeistofniveau meting, vloeistof-vloeistof interface meting |
| Antennevorm | Staaf type |
| Antenne Materiaal | 304, 316L (optioneel) |
| Meetbereik | 0~ 5m |
| Meetnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Meet hoek | 10° |
| Voeding | 24VDC (2 draads, 4 draads), 220VAC |
| Proces temperatuur | -40~+200℃ |
| Proces druk | -0.1~10.0MPa |
| Proces aansluiting | Schroefdraad, flens, beugel (optioneel) |
| Signaal uitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus |
| Werkstroom | 4...20mA |
| Belasting karakteristiek | Maximale belastingsweerstand 600Ω voor stroomuitgang; maximale belastingsweerstand 2mA voor spanningsuitgang |
| Responstijd | 0.2-5ms |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige klasse | ExiaⅡCT6 Ga; ExiaⅡCT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYCZ500 Magnetostrictieve Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen



