| Prijs | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| Modelnummer | NYCZ500 |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | Modelnummer | NYCZ500 |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m, 0~25m | Voeding | 24Vdc |
| Materiaal | 304, 316L (optioneel) | Procesaansluiting | Flens (optioneel), van een flens voorzien |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -40 ~ 250 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Verwerkingsdruk | Atmosferische druk, -0,1-4 MPa, -1 ~ 40 BAR |
Magnetostrictieve Vloeistofpeilmeter
van Peil Meter Werkings Principe
Met de snelle ontwikkeling van wetenschap en technologie is high-tech technologie breed toegepast in diverse industrieën. High-tech magnetostrictieve vloeistofpeilsensoren worden gebruikt voor de meting van het vloeistofpeil in diverse opslagtanks. De vloeistofpeilmeter kenmerkt zich door hoge precisie, sterke omgevingsaanpasbaarheid en eenvoudige installatie. Daarom wordt het veelvuldig toegepast op het gebied van vloeistofpeilmeting in de petroleum-, chemische en andere sectoren, en heeft het geleidelijk andere traditionele sensoren vervangen, waardoor het een geavanceerde vloeistofpeilmeting is geworden.
In de productoliecirculatie-industrie van CNPC en Sinopec wordt de meting van het olievolume van olietanks meestal uitgevoerd door handmatig klimmen op de tank en het laten zakken van een meetlint. Gebruik een metrisch stalen meetlint met een zware hamer of een schaalmeting, handmatige aflezing, handmatige tabelconversie, om uiteindelijk oliedata te verkrijgen. Deze meetmethode is niet alleen arbeidsintensief, maar brengt ook onveilige factoren met zich mee en kan de nauwkeurigheid niet garanderen. Op sommige plaatsen worden capacitieve/diffusie-silicium druksensoren voor vloeistofpeilmeting gebruikt, omdat dit type sensor ernstige nuldrifts, grote meetafwijkingen en slechte langetermijnstabiliteit heeft, en niet welkom is bij gebruikers. Op sommige plaatsen worden ook isobare membraanniveaumeters of mechanische vlotterniveaumeters gebruikt. Maar omdat de membraantype niveaumeter wordt beïnvloed door temperatuur en er lekkageproblemen zijn, en de mechanische vlotterniveaumeter vaak vastloopt met de stalen band, is deze nog niet wijdverbreid gebruikt.
van Peil Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofpeil |
| Meetbereik |
Probe: 0-50~6000mm Kabel: 25m |
| Nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20.4mA |
| Belastingseigenschappen | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Ω spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40~130 °C, -40~250 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40~80°C |
| Temperatureffect | ±0.5 °C |
| Procesdruk | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Resolutie | ±1mm |
| Responstijd | 0.2 ms |
| Staafmateriaal | 304/316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Lokale weergave | LCD (optioneel) |
| Behuizingsmateriaal | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | Exia IICT6 (optioneel) |
※
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
eisen
van gebruikers! Magnetostrictieve VloeistofPeil



