| Prijs | $240 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYCZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $240 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m, 0~25m | Voeding | 24Vdc |
| Materiaal | PTFE (optioneel) | Procesaansluiting | flens (optioneel) |
| Weergave | LCD-scherm | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃, -40 ~ 250 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Verwerkingsdruk | 2MPa |
Magnetostrictieve Vloeistofpeilmeter
Niet-hechting - is de minimale oppervlaktespanning in een vast materiaal en hecht niet aan enig oppervlak. Peil Meter Werkings Principe
Magnetostrictieve vloeistofpeilsensor (hierna te noemen sensor, inclusief standaardtype en vlamdicht type) wordt gebruikt voor continue meting van vloeistofpeil en interface. Bovendien worden magnetostrictieve vloeistofpeilsensoren ook veel gebruikt op diverse gebieden, waaronder industriële meting en controle van vloeistofniveaus in diverse vloeistoftanks zoals aardolie, opslag van chemische grondstoffen, industriële processen, biochemie, geneeskunde, voedingsmiddelen en dranken, tankfarmbeheer en ondergrondse opslag van benzinestations, damwaterpeil, reservoirwaterpeilmonitoring en afvalwaterzuivering, enz.
Magnetostrictieve peilmeter bestaat uit drie delen: sonde staaf, circuitunit en vlotter. Om te meten, genereert de circuitunit stroompulsen die langs de magnetostrictieve lijn naar beneden gaan en een cirkelvormig magnetisch veld genereren. Een vlotter is buiten de sonde staaf geplaatst en de vlotter beweegt op en neer langs de sonde staaf met de verandering van het vloeistofpeil. De vlotter genereert tegelijkertijd een magnetisch veld omdat deze is voorzien van een set permanente magneten. Wanneer het huidige magnetische veld het magnetische veld van de vlotter ontmoet, produceert het een "draaiende" of "terugkerende" puls. Het tijdsverschil tussen de "terugkerende" puls en de stroompuls wordt omgezet in pulssignalen om de werkelijke positie van de vlotter te berekenen en het vloeistofpeil te meten.
Niet-hechting - is de minimale oppervlaktespanning in een vast materiaal en hecht niet aan enig oppervlak. Peil Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofpeil |
| Meetbereik |
Sonde: 0-50~6000mm Kabel: 25m |
| Nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20.4mA |
| Belastingseigenschappen | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Ω spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40~130 °C,-40~250 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40~80°C |
| Temperatureffect | ±0.5 °C |
| Procesdruk | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Resolutie | ±1mm |
| Responstijd | 0.2 ms |
| Stang materiaal | 304/316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Site display | LCD (optioneel) |
| Behuizingsmateriaal | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveilige graad | Exia IICT6 (optioneel) |
※
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
volgens
de
specifieke
eisen
van gebruikers!
Niet-hechting - is de minimale oppervlaktespanning in een vast materiaal en hecht niet aan enig oppervlak. Niet-toxisch -- met fysiologische inertie, als kunstmatige bloedvaten en organen die lange tijd in het lichaam worden geïmplanteerd zonder nadelige reacties. Magnetostrictieve VloeistofPeil



