| Prijs | $280 to $1900 |
| MOQ | 1 |
| Tijd om te bezorgen | 7 work days |
| Merk | NUOYINGJIAYE |
| Plaats van Oorsprong | China |
| Certification | Explosion-proof certificate |
| ModelNumber | NYCZ |
| Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Brand Name | NUOYINGJIAYE | ModelNumber | NYCZ |
| Certification | Explosion-proof certificate | Plaats van Oorsprong | China |
| Minimumordehoeveelheid | 1 | Price | $280 to $1900 |
| Betalingsvoorwaarden | T/T | Leveringscapaciteit | 300 stuks / voor maand |
| Levertijd | 7 het werkdagen | Verpakkingsdetails | De uitvoer standaardverpakking |
| Meetbereik | 0~6m | Voeding | 24Vdc |
| Materiaal | 304, 316L (optioneel) | Procesaansluiting | Flens (optioneel), van een flens voorzien |
| Beschermingsgraad | Weergave-instrument IP67, IP67 | Bedrijfstemperatuur | -40 ~ 130 ℃ |
| Signaaluitgang | 4-20mA, 4-20mA/HART (Twee draads/VIER draads) | Verwerkingsdruk | Atmosferische druk, -0,1-4 MPa, -1 ~ 40 BAR |
Magnetostrictieve Vloeistofniveaumeter
Magnetostrictieve niveaumeters worden gebruikt voor de industriële meting en regeling van het vloeistofniveau in diverse vloeistoftanks in de petroleum-, chemische grondstofopslag, industriële processen, biochemie, geneeskunde, voedingsmiddelen- en drankenindustrie, tankgebiedbeheer en ondergrondse voorraden van benzinestations, monitoring van waterstanden in dammen en reservoirs, en afvalwaterzuivering, enz.
vereisten Niveau Meter Bedrijfs Principe
De structuur van de magnetostrictieve vloeistofniveausensor bestaat uit een roestvrijstalen buis (meetstaaf), een magnetostrictieve draad (golfgeleiderdraad) en een beweegbaar vlottergedeelte. Gebruikt voor continue meting van vloeistofniveau en interface.
vereisten Niveau Meter Technische Parameter
| Toepassingen | vloeistofniveau |
| Meetbereik |
Sonde: 0-50~6000mm |
| Nauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Voeding | 24VDC ±10% |
| Signaaluitgang | 4~20mA / Hart / RS485 |
| Werkstroom | 4~20mA; 20.4mA |
| Belastingseigenschappen | bij stroomuitgang, maximale belastingsweerstand 600 Q spanningsuitgang, maximale belastingsweerstand 2mA |
| Proces temperatuur | -40〜130 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40〜80°C |
| Temperatureffect | ±0.5 °C |
| Procesdruk | - 0.1 ~ 4.0MPa |
| Resolutie | ±lmm |
| Responstijd | 0.2 ms |
| Materiaal staaf | 304/316L (optioneel) |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens, Ondersteunende montage (optioneel) |
| Lokale weergave | LCD (optioneel) |
| Materiaal behuizing | roestvrij staal / aluminium (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveiligheidsklasse | Exia IICT6 (optioneel) |
※
Opmerking:
Producten
kunnen
worden
aangepast
aan
de
specifieke
vereisten van gebruikers!Magnetostrictieve Vloeistof



